Očekávání vrcholí. Další trailer Hogwarts Legacy ukazuje sovu s přijímacím dopisem do Bradavic v drsném světě čar a kouzel
i Zdroj: Warner Bros.
Hogwarts Legacy Novinka Očekávání vrcholí. Další trailer Hogwarts Legacy ukazuje sovu s přijímacím dopisem do Bradavic v drsném světě čar a kouzel

Očekávání vrcholí. Další trailer Hogwarts Legacy ukazuje sovu s přijímacím dopisem do Bradavic v drsném světě čar a kouzel

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

18. 1. 2023 16:56

Studio Avalanche Software a vydavatelství Warner Bros rozjíždějí na plné obrátky marketingovou kampaň své chystané akce Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera. Dnes vydaný trailer ukazuje sovu doručující přijímací dopis do Bradavic. Opeřenec se ale po cestě musí vypořádat se spoustou nebezpečí.

Reklama

  • Trailer láká na nebezpečný svět Hogwarts Legacy
  • Sovy doručují dopisy tím nejnebezpečnějším možným způsobem

CGI trailer (který tedy přímo nereflektuje finální grafiku hry) nejdříve ukazuje pár dobře známých reálií. Vidíme některé části bradavického hradu i oblíbeného ducha Skoro bezhlavého Nicka, a také připomínku profesorky Weasleyové, jednoho z předků oblíbené rusovlasé rodiny z knih o Harry Potterovi. Pak se ale sova vydává na cestu mimo pozemky hradu. 

Video tak napovídá, že byl kouzelnický svět na konci 19. století pořádně drsné místo. V Zapovězeném lese studenti válčí s místní nepřátelskou faunou (a pravděpodobně i florou), zřejmě tehdy ještě neexistoval přísný zákaz vstupu všem nepovolaným. Pak se potkáváme i s nepřátelsky naladěným chovatelem, tedy spíše tyranem hipogryfů, který se z blíže neznámého důvodu sovu rovnou pokusí zabít dobře známou vražednou kletbou. Další záběr zase ukazuje neznámý důl, který ohrožuje drak.

Sova nakonec dopis doručí, příště by ale asi měla zvolit jednodušší cestu. Hráči svou pozvánku do Bradavic dostanou už 10. února, tedy alespoň ti na konzolích Xbox Series, PlayStation 5 a na PC. Ostatním je ožehne drak a budou si muset ještě pár měsíců počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz