Oblíbená hra FIFA 23 předpovídá vítěze mistrovství světa ve fotbale. Vsadíte si podle ní?
i Zdroj: EA Sports / FIFA 23 press kit
FIFA 23 Novinka Oblíbená hra FIFA 23 předpovídá vítěze mistrovství světa ve fotbale. Vsadíte si podle ní?

Oblíbená hra FIFA 23 předpovídá vítěze mistrovství světa ve fotbale. Vsadíte si podle ní?

Jakub Fišer

Jakub Fišer

9. 11. 2022 12:15 1

Už za necelé dva týdny odstartuje velkolepé mistrovství světa ve fotbale, letos unikátně v zimě, pořádané v Kataru. A jako již obvykle, největší tvůrce fotbalových videoher – EA Sports – prostřednictvím hry FIFA 23 předpovídá vítěze šampionátu.

Reklama

  • EA Sports předpovídá jako vítěze MS ve fotbale 2022 tým Argentiny
  • K tomuto závěru došli vývojáři díky simulaci celého turnaje ve hře FIFA 23
  • Předpovědi jim vyšly i pro šampionát v Rusku, Brazílii a JAR

Do ostré fáze turnaje se z kvalifikace propracovalo 32 národních týmů, Česko ani Slovensko bohužel ne. Z těchto týmů EA Sports, autoři fotbalového simulátoru FIFA 23, vybírali vítěze.

Simulace založená na videohře FIFA vybrala jako předpokládaného vítěze celého mistrovství výběr Argentiny. Kapitán tohoto týmu, Lionel Messi, má zároveň získat ocenění pro nejlepšího střelce a nejlepšího hráče turnaje.

Zní vám to jako moc odvážný tip? Raději už vypisujte tiket pro sázkovou kancelář. EA se totiž díky simulaci ve svých hrách trefilo i naposledy, když vybrali jako vítěze šampionátu v Rusku 2018 správně tým Francie. Není to pro vás dost? Stejně tak EA předpovídalo jako vítěze Německo v roce 2014 a Španělsko v roce 2010. Všechno se do puntíku vyplnilo.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz