Nintendo oznámilo další Game & Watch. Malá konzole nabídne první hry ze série The Legend of Zelda
Hrej.cz Novinka

Nintendo oznámilo další Game & Watch. Malá konzole nabídne první hry ze série The Legend of Zelda

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 6. 2021 15:05 1

Včerejší prezentace Nintenda nakonec přinesla oznámení nové konzole, bohužel ale nikoliv té, kterou všichni napjatě očekávají. Switch Pro je i přes spekulace a vítězoslavná tvrzení stále pouze mýtem, Nintendo nám ale nadělilo nový model minikonzole Game & Watch.

Reklama
Reklama

  • Nintendo oznámilo další verzi Game & Watch
  • To přináší sérií The Legend of Zelda
  • Nabídne čtveřici her za 50 dolarů

První takový kousek vyšel loni v rámci oslav 35. výročí Maria. Tehdy nám Nintendo na konzolce nabídlo trojici her – Super Mario Bros., Super Mario Bros. The Lost Levels a Ball. Nový kousek je tentokrát inspirovaný sérií The Legend of Zelda a nabídne celkem čtveřici her – původní The Legend of Zelda, pokračování Zelda II: The Adventure of Link a Zelda: Link’s Awakening společně s minihrou Vermin.

Stejně jako v předchozím případě nabídne Game & Watch i digitální hodiny, oproti prvnímu modelu se ale dočkáváme další dvojice tlačítek „Select“ a  „Start“. Retro do kapsy dorazí na trh 12. listopadu za 50 dolarů (cca 1050 korun).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz