Next-gen patch pro Zaklínače 3 vyjde v poslední čtvrtině letošního roku
i Zdroj: Steam
Zaklínač 3: Divoký hon Novinka Next-gen patch pro Zaklínače 3 vyjde v poslední čtvrtině letošního roku

Next-gen patch pro Zaklínače 3 vyjde v poslední čtvrtině letošního roku

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

19. 5. 2022 20:11

Dlouho očekávaná a především dlouho odkládaná aktualizace Zaklínač 3: Divoký hon pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series vyjde na samém konci letošního roku. Polské studio CD Projekt Red nabídlo alespoň částečnou specifikaci.

Reklama
Reklama

  • Vylepšená verze Zaklínače 3 vyjde někdy v poslední čtvrtině roku

Vyjde tedy někdy během října, listopadu nebo prosince. Původně měla vyjít někdy během loňského roku, později letoška, v dubnu ale byla odložena na neurčito. Její vývoj byl navíc převzat přímo CD Projektem, původně totiž na aktualizaci pracoval ruský tým Saber Interactive.

Konkrétní změny stále neznáme, na nových konzolích by ale samozřejmě měla hra běžet plynuleji, rychleji se načítat a obecně vypadat pohledněji. Samozřejmostí je pak kompletní nabídka obsahu včetně dvou velkých DLC Srdce z kamene a O víně a krvi, a novinka v podobě vybavení inspirovaného seriálovou adaptací Netflixu. Aktualizace bude dostupná zdarma.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz