Nedávno oznámené RPG Flintlock: The Siege of Dawn předvádí otevřený svět a gigantické bohy
i Zdroj: Kepler Interactive
Flintlock: The Siege of Dawn Novinka Nedávno oznámené RPG Flintlock: The Siege of Dawn předvádí otevřený svět a gigantické bohy

Nedávno oznámené RPG Flintlock: The Siege of Dawn předvádí otevřený svět a gigantické bohy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 5. 2022 09:29

V březnu bylo nečekaně oznámeno RPG Flintlock: The Siege of Dawn, na němž pracuje menší studio A44. Autoři nyní zvou do zákulisí vývoje, v novém videu popsali vznikající svět, který zároveň ukázali v několika záběrech.

Reklama
Reklama

  • Flintlock: The Siege of Dawn se předvádí v novém videu
  • Autoři promluvili o designu světa a zdejších bohů
  • Hra by měla vyjít letos

Slova se chopili výtvarný ředitel Robert Bruce a Steven Chen, který dohlíží na design světa. Bruce přislíbil, že hra potěší všechny virtuální cestovatele, Flintlock totiž nabídne mnoho příležitostí k průzkumu zajímavých lokací, ať už půjde o vrcholky hor, nebo hradní sklepení.

Hra se sice profiluje jako open-world, Chen nicméně zdůraznil, že bude svět rozdělen do tří hlavních lokací. Při jeho navrhování se autoři inspirovali faunou a flórou Nového Zélandu. Zmínil také design zdejších bohů, jejich vzezření by mělo odrážet unikátní osobnost, často jde o gigantické bytosti, které hráče s radostí pořádně potrápí.

Vydání Flintlock: The Siege of Dawn je naplánováno na letošní rok, hra dorazí na PC a na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Od prvního dne bude dostupná v Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz