Na začátku prosince uvidíme poctivé gameplay záběry z Dead Island 2
i Zdroj: Deep Silver
Dead Island 2 Novinka Na začátku prosince uvidíme poctivé gameplay záběry z Dead Island 2

Na začátku prosince uvidíme poctivé gameplay záběry z Dead Island 2

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 11. 2022 14:01

Studio Dambuster Studios a vydavatelství Deep Silver chystají první podrobnější představení hratelnosti chystané akce Dead Island 2. To proběhne na YouTube už 6. prosince, tedy za zhruba dva týdny.

Reklama


Do kalendáře si k datu můžete připsat i konkrétní čas 21:00 středoevropského času. Má se jednat o exkluzivní první pohled na hru se všemi základními prvky. Dead Island 2 jsme totiž již viděli během letošního Gamescomu, první trailer ale ukázal jen rychlý sestřich záběrů přímo ze hry a hratelnostní ukázky proběhly za zavřenými dveřmi. Radkovy první dojmy si můžete přečíst alespoň textově.

Gamescomové dojmy z Dead Island 2 - herní i vývojové povstání z mrtvých

Sluší se připomenout, že nešlo o první odhalení hry. Dead Island 2 je totiž titulem s dost pohnutým osudem, který byl poprvé představen už před osmi lety. Později mnohokrát změnil vývojáře a zdálo se že byl úplně zrušen. Tentokrát to ale snad konečně vyjde.

I když ani tentokrát nejde všechno jako na drátkách. Hra měla původně vyjít 3. února příštího roku, ale nakonec byla odložena až na 28. dubna. Až dorazí, tak si jí užijí majitelé Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz