Na PC vyjde také režisérská edice Death Stranding. Bude podporovat Xe Super Sampling od Intelu
i Zdroj: Hrej.cz
Death Stranding Novinka Na PC vyjde také režisérská edice Death Stranding. Bude podporovat Xe Super Sampling od Intelu

Na PC vyjde také režisérská edice Death Stranding. Bude podporovat Xe Super Sampling od Intelu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 1. 2022 08:00

Death Stranding Director’s Cut si zatím mohli vychutnat pouze majitelé konzolí PlayStation 5, od samotného představení této edice se ale předpokládalo, že si časem najde cestu i na PC. A to se nyní potvrdilo.

Reklama
Reklama


Režisérská verze se letos na jaře objeví v nabídce Steamu a obchodu Epic Games Store, o termínu a hardwarových požadavcích se dozvíme teprve v následujících měsících. 

Director’s Cut na PC využije vysoké snímkové frekvence, jako samozřejmost se jeví podpora ultraširokých monitorů, chybět nebude ani režim pro pořizování fotografií. Hra bude zároveň podporovat novou technologii Xe Super Sampling (XeSS), která provádí upscaling z nižšího rozlišení (jde o alternativu k AMD FSR a Nvidia DLSS).

Vzhledem k tomu, že základní verze Death Stranding už na PC vyšla, se nabízí otázka, zda její majitelé dostanou možnost za menší poplatek upgradovat na Director’s Cut, stejně jako tomu bylo v případě PS4 verze. Na odpověď si ale budeme muset počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz