Na PC verzi God of War pracuje méně známé studio Jetpack Interactive
God of War (2018) Novinka Na PC verzi God of War pracuje méně známé studio Jetpack Interactive

Na PC verzi God of War pracuje méně známé studio Jetpack Interactive

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 10. 2021 16:36 1

Společnost Sony minulý týden potvrdila, že se poslední God of War objeví také v PC verzi, dosud však nebylo jasné, kdo má port na starost. Nyní vyšlo najevo, že na něm pracuje méně známé kanadské studio.

Reklama
Reklama

  • PC port posledního God of War tvoří kanadské studio Jetpack Interactive
  • Původní autoři ze Santa Monica Studio na jejich práci pouze dohlíží

Hráči na PC se mohou těšit na odemčenou snímkovou frekvenci, nativní 4K rozlišení a také podporu ultraširokých monitorů. Port bude navíc podporovat technologie NVIDIA DLSS a Reflex, které patrně taktéž výrazně pozvednou herní zážitek. Samozřejmostí je pak podpora ovladačů DualShock a DualSense, pokud by někomu nevyhovovala myš s klávesnicí.

Zástupci Sony následně ve vyjádření pro server Ars Technica doplnili, že přípravu PC verze dostalo na starost studio Jetpack Interactive sídlící ve Vancouveru. To se ostatně na porty specializuje. V minulosti už se Sony spolupracovalo, šlo však o přípravu PS4 portu Orcs Must Die! Unchained. Studio vypomáhalo také na několika značkách spadajících pod EA, šlo například o sérii NBA Live nebo Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Na svých oficiálních stránkách pak jako další klienty uvádí Amazon Game Studios, Robot Entertainment nebo Bandai Namco.

Na výrobu nicméně budou dohlížet i původní autoři ze Santa Monica Studio, dá se předpokládat, že si výsledek pohlídají. God of War se na PC ukáže zkraje příštího roku, termín je stanoven na 14. ledna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz