Multiplayer v Call of Duty: Vanguard bude během následujících dvou týdnů zcela zdarma
i Zdroj: Activision Blizzard
Call of Duty: Vanguard Novinka Multiplayer v Call of Duty: Vanguard bude během následujících dvou týdnů zcela zdarma

Multiplayer v Call of Duty: Vanguard bude během následujících dvou týdnů zcela zdarma

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 3. 2022 09:13

Od zítřejšího dne odstartuje nábor nových vojáků v Call of Duty: Vanguard. Začíná totiž dvoutýdenní zkušební štace, v níž si všichni zájemci mohou otestovat multiplayer.

Reklama

  • Call of Duty: Vanguard nabízí dvoutýdenní trial
  • Zahrnuje i nové mapy Casablanca a Gondola
  • Akce končí 13. dubna

Máte tedy možnost vyzkoušet nový obsah, který se ve hře otevřel v rámci další sezóny. Ta byla spuštěna v polovině února, kdy zpřístupnila středně velké mapy Casablanca a Gondola. Spolu s nimi bude k dispozici i výběr ze starších map.

Připraven je také zbrusu nový režim, v němž je potřeba obsadit označené základny. Odehrává se v Alpách, dobývání okoření nová vozidla. Obsazené základny lze využít jako spawn pointy, operátoři si mohou vybrat, kde se znovu narodí, stále mají možnost skočit na záda týmových parťáků.

Bezplatná ochutnávka začíná 30. března a potrvá až do 13. dubna. Pokud se následně rozhodnete investovat do plné hry, veškerý postup se automaticky převede.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz