Minecraft Dungeons brzy obohatí sezónní obsah, chystá se také výzva v podobě režimu Tower
i Zdroj: Hrej.cz
Minecraft Dungeons Novinka Minecraft Dungeons brzy obohatí sezónní obsah, chystá se také výzva v podobě režimu Tower

Minecraft Dungeons brzy obohatí sezónní obsah, chystá se také výzva v podobě režimu Tower

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 10. 2021 10:00

O Minecraft Dungeons jsme nějaký čas neslyšeli, to ale neznamená, že už diablovka nenabídne žádný čerstvý obsah. Mojang oznámil Seasonal Adventures, tedy klasické sezóny s hromadou kosmetických předmětů.

Reklama

  • Mojang představil nový obsah pro Minecraft Dungeons
  • První sezóna nese název Cloudy Climb
  • V režimu Tower musí hráči pokořit 30 pater s různými neřády

První sezóna se nazývá Cloudy Climb, přičemž dorazí už v prosinci. Jak naznačuje přiložený trailer, hráči budou nově sbírat body, za které mohou získat kosmetické předměty (skiny, zvířecí společníky a další). 

Za pozornost stojí také zbrusu nový režim Tower. Přinese 30 úrovní, hráči budou v každém patře čelit různým potvorám a bossům. Režim se navíc každé dva týdny změní. Dle autorů přinese ultimátní výzvu pro všechny ostřílené dobrodruhy. 

Minecraft Dungeons je k dispozici na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch a také na PC, koncem září se hra zařadila také do nabídky Steamu. Zároveň je součástí knihovny Xbox Game Pass.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz