Microsoft očekává vydání GTA 6 v roce 2024, jak ukazuje jeho vyjádření pro regulační úřad
i Zdroj: Rockstar
Novinka Microsoft očekává vydání GTA 6 v roce 2024, jak ukazuje jeho vyjádření pro regulační úřad

Microsoft očekává vydání GTA 6 v roce 2024, jak ukazuje jeho vyjádření pro regulační úřad

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 11. 2022 12:31

Studio Rockstar se nejspíše stále oklepává z jednoho z největších úniků v historii herního průmyslu. V září totiž na internet unikly desítky záběrů z rané fáze Grand Theft Auto 6, dle všeho ale tento únik nijak nenaruší vývoj hry. Spekulace se tak stále drží toho, že by hra měla vyjít v roce 2024 a očividně si to myslí i vedení Microsoftu.

Reklama

  • Microsoft ve vyjádření pro britský úřad CMA zmínil, že vydání GTA 6 se očekává v roce 2024
  • Mluvčí se ale odkazoval na spekulace ze stránek Bloomberg
  • Tvrzení tedy nemusí být podloženo interními informacemi

Jde o další únik, respektive informaci, kterou se dozvídáme z dokumentů regulačního řízení týkající se akvizice Activision Blizzard. Microsoft zmiňoval, že na herním trhu je mnoho velkých her a Activision není natolik zásadním studiem, aby ohrozilo konkurenci. Jak příklad bylo uvedeno právě studio Rockstar, kdy Microsoft tvrdí, že „vysoce očekávané Grand Theft Auto VI by mělo vyjít v roce 2024.“

Takové tvrzení samozřejmě nijak nepotvrzuje oficiální datum vydání, Microsoft navíc citoval článek z TechRadar, které zase citovalo zprávu ze stránek Bloomberg. Ta zmiňuje, že současní i bývalí zaměstnanci Rockstaru očekávají minimálně další dva roky ve vývoji, tedy vydání v roce 2024.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz