Metro Exodus: Enhanced Edition podporuje haptickou odezvu DualSense i na počítačích
Metro Exodus Novinka Metro Exodus: Enhanced Edition podporuje haptickou odezvu DualSense i na počítačích

Metro Exodus: Enhanced Edition podporuje haptickou odezvu DualSense i na počítačích

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 5. 2021 10:51

Ač se může zdát, že jsou vymoženosti haptické odezvy ovladače DualSense dostupné jen uživatelům a majitelům konzole PlayStation 5, už tomu tak není. S novou aktualizací totiž funkci podporuje i PC verze Metro Exodus: Enhanced Edition. Jde o první hru pro počítače, která tuto možnost nabízí.

Reklama
Reklama

  • Nová aktualizace Metro Exodus: Enhanced Edition přinesla podporu haptiky DualSense
  • Stačí ovladač připojit přes kabel
  • Otevřou se tím brány odezvy ve větším množství her na počítačích?

Samotná hra přitom na novou generaci konzolí dorazí až v červnu, jde tedy navíc o první možnost, jak odezvu střílečky z prostředí postapokalyptického Ruska vyzkoušet. Na novinku se můžete podívat v přiloženém videu, jde o, dnes už poměrně obvyklou, možnost zvýšení odporu a vibrací spouště při střelbě. V praxi by pak měly být cítit i další vibrace, které zlepšují celkový zážitek. Jediným úskalím je nutnost připojení ovladače přes kabel.

Jsme zvědaví, zda se bude podpora DualSense na počítačích rozvíjet dál. Platforma Steam umožňuje využívání ovladače už od jeho vydání v listopadu loňského roku.

Pokud o pořízení PlayStationu 5 uvažujete a máte doma herní PC, jde o skvělou možnost, jak jednu z největších inovací současné generace konzolí vyzkoušet v praxi.
 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz