Maverick se chystá do akce. Top Gun obohatí Microsoft Flight Simulator koncem května
i Zdroj: Microsoft
Microsoft Flight Simulator Novinka Maverick se chystá do akce. Top Gun obohatí Microsoft Flight Simulator koncem května

Maverick se chystá do akce. Top Gun obohatí Microsoft Flight Simulator koncem května

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 5. 2022 09:23

Microsoft Flight Simulator se od svého vydání v roce 2020 dočkal celé řady updatů, které více a více zpříjemňovaly poletování. Další přijde na řadu koncem měsíce, kdy se odemkne obsah navázaný na snímek s Tomem Cruisem.

Reklama

  • Microsoft oznámil termín vydání dalšího rozšíření pro Flight Simulator
  • Stíhačku F-18 hráči otestují 25. května

Top Gun: Maverick podle prvních ohlasů opravdu stojí za to, filmařům se podle všeho podařilo skvěle navázat na klasiku z osmdesátých let. Něco takového si autoři Flight Simulatoru zkrátka nemohli nechat ujít.

Bezplatné rozšíření přitom mělo vyjít už během loňského roku, termín však musel být posunut, aby se trefil do odložené premiéry filmu. Microsoft nyní oznámil, že se hráči dočkají 25. května. 

Ohledně obsahu mnoho informací nemáme, je ale jasné, že se piloti proletí stíhačkou F-18. Na další detaily si budeme muset počkat. Rozšíření obohatí všechny dostupné verze, nepřijdou o něj ani předplatitelé Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz