Marvel's Midnight Suns boří čtvrtou zeď v traileru na Deadpoola. Antihrdina slibuje nové příběhové mise i unikátní schopnosti
i Zdroj: Firaxis
Marvel’s Midnight Suns Novinka Marvel's Midnight Suns boří čtvrtou zeď v traileru na Deadpoola. Antihrdina slibuje nové příběhové mise i unikátní schopnosti

Marvel's Midnight Suns boří čtvrtou zeď v traileru na Deadpoola. Antihrdina slibuje nové příběhové mise i unikátní schopnosti

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

21. 1. 2023 09:40

Zatímco Marvel's Avengers podle nejnovější informace Crystal Dynamics již nové hrdiny nenabídne, již tak početná skupina Midnight Suns se začíná teprve rozrůstat. Od 26. ledna se majitelé loňského titulu studia Firaxis mohou tak těšit na první ze čtyř DLC, které hra dostane. V rámci placeného rozšíření „The Good, the Bad, and the Undead“, jež přichází se seasson passem i samostatně, se zpřístupní Deadpool, načež se v budoucích DLC přidá i Storm, Venom a Morbius.

Reklama

  • Taktická akce Marvel's Midnight Suns přivítá 26. ledna první placené DLC
  • Jako první se do hry přidá Deadpool, a to s novými misemi i schopnostmi
  • Do budoucna bude následovat Storm, Venom a Morbius

Deadpoolův příchod do hry půjde pozorovat na vícero frontách. Zaprvé půjde o uvedení nové trojici příběhově laděných misí, které budou událostmi oddělené od hlavní kampaně a půjde do nich vstoupit kdykoli (včetně nalezení nových nepřátel a lokací), a zadruhé jde o vylepšení vaší základny Abbey, které otevře novou schopnost do dalšího boje (jakmile je vylepšení dokončené, může být jedna karta hrdiny za střetnutí odhozena a použita pro získání dalšího pohybu v daném kole).

Co se týče podstaty všech novinek, důležité je rozebrat propojení se základní hrou: Ačkoli je totiž antihrdina k použití v boji dostupný pro takřka kteroukoli misi, kde je ještě volné místo, a najdete jej pro interakci na hlavní základně, mimo DLC nehraje roli a příběhu se neúčastní.

Z hlediska schopností dostává Deadpool do vínku 10 druhů karet, takže pro již zmíněný boj se celkem hodí. Po vzoru nejrůznějších adaptací bude specializován hlavně na udílení poškození jednotlivým nepřátelům, méně již skupinám. Do jeho arzenálu patří pár poloautomatických pistolí pro boj na dálku, tříštivé granáty pro občasné potyčky se skupinami, katany pro udílení zranění zblízka a pasivní schopnost regenerace zdraví po každém kole. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz