Luxusní výrobce Tag Heuer představuje další hodinky s Mariem. Luxusnější varianta vyjde na téměř 650 tisíc korun
i Zdroj: Tag Heuer
Novinka Luxusní výrobce Tag Heuer představuje další hodinky s Mariem. Luxusnější varianta vyjde na téměř 650 tisíc korun

Luxusní výrobce Tag Heuer představuje další hodinky s Mariem. Luxusnější varianta vyjde na téměř 650 tisíc korun

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 10. 2022 12:28

Švýcarský výrobce luxusních hodinek Tag Heuer se opět spojuje s japonským studiem Nintendo. Společně oznámili další spolupráci ohledně limitované edice hodinek TAG Heuer Formula 1 x Mario Kart Limited Edition, která navíc dorazí ve dvou variantách.

Reklama

  • Švýcarský výrobce hodinek Tag Heuer představil dvě limitované edice svých výrobků s Mariem
  • Liší se materiály, cenou i raritou

Tourbillon Chronograph jsou 45mm hodinky, jejichž tělo je vytvořeno z titania. Rámeček okolo je černě nabarvená keramika, samotné hodinky jsou tvořeny z komplexního systému, který nabídne i elementy z Mario Kart. Jejich ukázku můžete vidět níže. Tento kousek vyjde na 25 600 dolarů, tedy téměř 650 tisíc korun a celkově bylo vyrobeno pouze 250 kusů.

Levnější Chronograph jsou v průměru o milimetr menší a tělo je vyrobeno z oceli. Zde je hlavním tahákem logo Maria na boku hodinek a několik prvků ze hry v samotných hodinách. Zde je cena stanovena na 4300 dolarů, tedy necelých 110 tisíc korun. Zde je nabídne už výrazně vstřícnější a celkově bylo vyrobeno tři tisíce kusů. 

Zajímavé je, že jde už o druhou spolupráci těchto dvou značek. V minulém roce jsme se dočkali vydání chytrých hodinek Tag Heuer Connected, které využívají Wear OS. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz