Lego Star Wars: The Skywalker Saga se daří, na Steamu hrál rekordní počet hráčů
i Zdroj: TT Games
Lego Star Wars: The Skywalker Saga Novinka Lego Star Wars: The Skywalker Saga se daří, na Steamu hrál rekordní počet hráčů

Lego Star Wars: The Skywalker Saga se daří, na Steamu hrál rekordní počet hráčů

Radek Raudenský

Radek Raudenský

7. 4. 2022 17:10

Nově vyšlé Lego Star Wars: The Skywalker Saga byl velice očekávaný vstup do jedné z nejoblíbenějších licencí Lego her. Společně se stoupajícími počty hráčů a velmi dobrými recenzemi tak bylo jen otázkou času, než si Skywalker Saga připíše velký úspěch.

Reklama
Reklama

  • Nejnovější vstup Lega do her se povedl a potvrzují to i počty hráčů
  • Na Steamu se číslo zastavilo u 82 tisíc
  • V minulosti se nepodařilo překonat ani hranici šesti tisíc

A tak se skutečně stalo. Jak totiž ukazuje stránka SteamDB, která si bere informace přímo z databáze Steamu, The Skywalker Saga zaznamenala nebývalý úspěch a v jednu chvíli jí hrálo až 82 tisíc hráčů. Tím se alespoň na krátkou chvíli dostal projekt studia TT Games před Team Fortress 2, Rainbow Six Siege a další. 

Lego Star Wars: The Skywalker Saga se daří, na Steamu hrál rekordní počet hráčů
i Zdroj: SteamDB

Samozřejmě se tento úspěch nedá porovnávat s dalšími tituly od Lega. V počtu hráčů byl vůbec nejúspěšnější projekt Lego Marvel Super Heroes, který si připsal 5900 hráčů v jednu chvíli. Pokračování této hry, a zároveň po současném Skywalker Saga nejnovější licencovaná hra, měla nejvíc jeden tisíc hráčů v jednu chvíli.

Jak pro TT Games, tak pro Lego a Warner Bros. tak jde zcela jistě o velký úspěch a jsme zvědaví, jak bude vypadat budoucnost této hry a na jaké další dodatky se můžeme těšit.

OBRAZEM - Jak šel čas se sérií Lego Star Wars

V našem speciálu jsme se podívali na celou historii série Lego Star Wars a jak jednotlivé díly dopadly. V tuto chvíli asi můžeme říct, že nejúspěšnějším bude právě The Skywalker Saga.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz