Krafton mění branding PUBG her. Původní PUBG se nově jmenuje PUBG: Battlegrounds
PlayerUnknown‘s Battlegrounds Novinka Krafton mění branding PUBG her. Původní PUBG se nově jmenuje PUBG: Battlegrounds

Krafton mění branding PUBG her. Původní PUBG se nově jmenuje PUBG: Battlegrounds

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 8. 2021 18:58 3

Série PUBG se od své původní podoby značně rozšířila. Zatímco původní počítačový battle royale svou popularitu postupně ztrácel, zejména mobilní část si drží velké počty hráčů i vysoké výdělky. Další expanze přijde například ve formě New State a veřejně se spekuluje o dalším dílu.

Reklama
Reklama

  • Krafton mění branding svých her
  • Všechny ponesou název "PUBG" a podtitul
  • Ústřední PUBG se nově jmenuje PUBG: Battlegrounds

Možná i z toho důvodu se studio Krafton Inc. rozhodlo počítačové PUBG přejmenovat na PUBG: Battlegrounds. Jde o trochu zvláštní rozhodnutí – při rozvinutí zkratek se hra nyní jmenuje PlayerUnknown’s Battlegrounds: Battlegrounds, smysl to ale v zásadě má.

„Krafton aktivně expanduje značku PUBG skrze nové zážitky zasazené do světa PUBG. Rebranding PlayerUnknown’s Battlegrounds na PUBG: Battlegrounds je první krok v realizaci naší vize. Další tituly v této franšíze ponesou jméno PUBG, jako tomu je například u naší další hry PUBG: New State,“ tvrdí Krafton.

Titulů bude celá řada. New State je již oznámená nová hra s futuristickým zasazením, spekuluje se o dalším titulu Project Cowboy, pokračování ústředního PUBG a taktéž víme o hororovém titulu The Callisto Protocol. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz