Koupili jste si Redfall v edici Bite Back? Microsoft vám vrátí peníze
i Zdroj: Arkane / Microsoft
Redfall Novinka Koupili jste si Redfall v edici Bite Back? Microsoft vám vrátí peníze

Koupili jste si Redfall v edici Bite Back? Microsoft vám vrátí peníze

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 6. 2024 12:34

Část plánovaného obsahu pro Redfall už nedorazí, byť za něj někteří hráči zaplatili. Někteří z nich už mají své peníze zpět.

Reklama

  • Microsoft začal vracet peníze za edici Bite Back
  • Vrací se celá částka (27 dolarů)
  • Nárok zjevně platí i pro majitele fyzické edice

Redfall se nepovedl tak, jak si Microsoft představoval, Phil Spencer ostatně otevřeně přiznal, že jej přijetí ze strany hráčů velmi zklamalo. Šéf Xboxu zároveň přislíbil, že se hra do budoucna zásadně zlepší, nakonec však došlo k uzavření studia Arcane Austin a zrušení plánů ohledně dalšího obsahu.

Někteří hráči za něj přitom už zaplatili zakoupením edice Bite Back, která zaručovala přístup ke dvěma dalším hrdinům, kosmetickým předmětům a dalšímu obsahu. Magazín Windows Central v této souvislosti upozornil, že Microsoft už těmto zákazníkům začal vracet peníze, a to v plné výši (27 dolarů), ať už edici zakoupili skrze obchod Microsoftu, nebo na Steamu. V tomto případě se bavíme o digitální edici. Informace o refundaci by měla přijít do e-mailu.

Magazín upozornil, že se nárok na vrácení peněz týká i fyzické edice, v takovém případě je nutné se obrátit na zákaznickou podporu na stránkách Bethesdy. 

Poslední aktualizace pro Redfall dorazila v květnu, hráči se dočkali slíbeného offline režimu. Tím příběh krvesajů zřejmě končí.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama