Koncem února vyjde poslední expanze pro World of Warcraft: Shadowlands, hráči se konečně postaví Jailerovi
World of Warcraft: Shadowlands Novinka Koncem února vyjde poslední expanze pro World of Warcraft: Shadowlands, hráči se konečně postaví Jailerovi

Koncem února vyjde poslední expanze pro World of Warcraft: Shadowlands, hráči se konečně postaví Jailerovi

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

14. 2. 2022 11:58 1

Aktuální datadisk kultovního MMORPG World of Warcraft se na konci února dočká příběhového vyvrcholení. V aktualizaci The Eternity's End do hry konečně zamíří finální instance, ve které hráči zatnou tipec Zovaalovi. Konkrétně by měl patch vyjít 22. února, společně s přelomem druhé a třetí obsahové sezóny.

Reklama
Reklama

  • 22. února vyjde poslední expanze pro Shadowlands ve World of Warcraft
  • Eternity's End přinese instanci se závěrečným bosem Zovaalem
  • Také se přelomí PvP sezóny
  • Co bude dál? Spekulace hovoří o dračím datadisku

Zovaal, známý jako Jailer, dosud vládne Maw, jícnu Shadowlands, a zdejší věži Torghast. 22. února se otevřou brány závěrečných instancí, ve kterých mu hráči Aliance i Hordy mohou jít po krku. „Připravte se vstoupit do temnoty a postavit se Zovaalovi, nespoutanému Vězniteli a vládci Maw v Shadowlands, dříve než se mu povede přepsat nejzákladnější pravidla skutečnosti,“ láká hráče oficiální popis na webu. Hrdinové se podívají do nové lokace, Zereth Mortis, která “porušuje všechny koncepty reality a fyziky”. S novými bossy tak zřejmě čekají hrátky s prostorem a fyzikou.

S novou aktualizací zároveň dojde k přelomu PvP sezón. Ta druhá oficiálně skončí 21. února, od toho momentu nepůjde získat současné odměny, tituly a hodnocení v žebříčcích. Další týden poběží mezisezóna s alternativními odměnami a beze změn v žebříčcích. Třetí období pak vypukne 1. března.

Už dříve jsme informovali o tom, že se do hry chystá i možnost mezifrakčních skupin, ve kterých budou spolupracovat jednotky Aliance a Hordy. Zároveň se logicky rozjíždí spekulace o připravovaném dalším datadisku World of Warcraft. Dle současných spekulací a souborů vytěžených z instalací hry by se další balíček mohl soustředit na draky. Teoreticky by se datadisk mohl vydat do oblasti plánované původně už pro Burning Crusade a mezi hratelné rasy mají přibýt právě černí draci (v univerzu Warcraftu se draci umí měnit do humanoidních forem).

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz