Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Knockout City je zdarma až do hráčské úrovně 25, hráči si můžou divokou vybíjenou patřičně osahat
Hrej.cz Knockout City Novinka

Knockout City je zdarma až do hráčské úrovně 25, hráči si můžou divokou vybíjenou patřičně osahat

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

31. 5. 2021 14:06

Velmi čerstvá multiplayerová akce inspirovaná vybíjenou Knockout City sice vystoupila ze svého úvodního bezplatného programu, hráči ale dostanou alternativní možnost zkoušky. Společnost EA oznámila, že hra bude bezplatná během prvních 25 úrovní hráčského postupu.

Reklama
Reklama

  • Knockout City je dostupný zdarma až do úrovně 25
  • Vedle toho je stále součástí EA Access i Xbox Game Pass Ultimate

Původně bylo Knockout City dostupné zdarma prvních deset dní po vydání, vedle toho je také titul součástí služeb EA Play a Xbox Game Pass Ultimate, moc důvodů proč jej kupovat za plnou cenu tedy neexistuje. Pokud ale nejste předplatiteli žádné ze zmiňovaných služeb a do vybíjené ve vypjatých multiplayerových zápasech se teprve pouštíte, dostanete dost času na rozmyšlenou. Po dosažení 25. levelu pochopitelně dostanete možnost pokračovat ve svém postupu, stačí si hru jakýmkoliv ze zmíněných způsobů znovu zpřístupnit.

Ačkoliv z prvních záběrů působil titul docela nezajímavě, výsledek nás velmi příjemně překvapil. Z recenze si odnesl hodnocení 8 z 10 a Kuba podotýká, že má do budoucna velký potenciál. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz