Je to oficiální. Uncharted: Legacy of Thieves Collection za měsíc dorazí na PC, trailer vybízí k předobjednávce
i Zdroj: Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment
Uncharted: Legacy of Thieves Collection Novinka Je to oficiální. Uncharted: Legacy of Thieves Collection za měsíc dorazí na PC, trailer vybízí k předobjednávce

Je to oficiální. Uncharted: Legacy of Thieves Collection za měsíc dorazí na PC, trailer vybízí k předobjednávce

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 9. 2022 08:30

Sony oficiálně potvrzuje termín vydání PC verze Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Kolekce remasterů Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy skutečně vyjde v polovině října.

Reklama


O termínu se v posledních měsících často diskutovalo, koncem minulého týdne přiložil do ohně i obchod Epic Games Store, který na produktové stránce omylem zveřejnil datum 19. října. A nyní se ukázalo, že šlo o pravdivý údaj.

Kolekci připravovalo studio Naughty Dog s pomocí týmu Galaxy Studios. PC verze bude podporovat 4K rozlišení, ultraširoké monitory, v nastavení grafiky lze upravit kvalitu modelů, textur, stínů, odrazů a tak dále.

Nechybí ani podpora DualSense, zároveň však bude možné hrát s ovladačem DualShock 4. Další možností je samozřejmě kombo klávesnice a myš. Hru si můžete zakoupit na Steamu nebo ve zmíněném obchodě pod správou Epic Games.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz