Jason Schreier odmítá, že by mělo dojít k dalšímu odkladu God of War Ragnarök
God of War: Ragnarok Novinka Jason Schreier odmítá, že by mělo dojít k dalšímu odkladu God of War Ragnarök

Jason Schreier odmítá, že by mělo dojít k dalšímu odkladu God of War Ragnarök

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 2. 2022 08:00

Mezi nejočekávanější tituly tohoto roku patří také God of War Ragnarök, který by měl potěšit majitele konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4. Stihne ale opravdu vyjít letos?

Reklama
Reklama

  • Jason Schreier komentoval dohady o možném odkladu dalšího God of War
  • Novinář naznačil, že hra opravdu vyjde během letošního roku

Stihne, tedy alespoň podle Jasona Schreiera. Novinář píšící pro Bloomberg vstoupil do diskuze na Redditu, v níž se polemizovalo o možném odkladu na příští rok. Schreier se ovšem rozhodl, že projednou bude šetřit slovy, omezil se totiž na jedno jediné. A tím spekulace o posunutí na rok 2023 popřel.

Tím pádem nám chybí argumenty, které by tvrzení podpořily, v tomto případě tedy nezbývá nic jiného, než se spolehnout na Schreierovu reputaci. 

Ragnarök se ostatně měl objevit už během minulého roku, studio Santa Monica nicméně v červnu oznámilo, že došlo k odkladu, aby byl zachován klid a pohoda uvnitř týmu. Následně se ozval přímo Kratos, respektive jeho dabér Christopher Judge, který přiznal, že za zpoždění může hlavně on. Podstoupil totiž operaci kolene, zad a také výměnu kyčelních kloubů. Vývojáři tedy museli počkat, až se plně uzdraví.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz