Jak dlouho trvá dohrát Diablo Immortal? Ani rok vám na to nebude stačit
i Zdroj: Blizzard
Mobilní hraní Diablo Immortal Novinka Jak dlouho trvá dohrát Diablo Immortal? Ani rok vám na to nebude stačit

Jak dlouho trvá dohrát Diablo Immortal? Ani rok vám na to nebude stačit

Jakub Fišer

Jakub Fišer

20. 6. 2022 07:00

Aktuální kapesní RPG fenomén od Blizzardu je znovu pod drobnohledem. Redakce srovnávacího webu How Long To Beat se nyní podívala na to, kolik času vám může trvat dohrát Diablo Immortal v několika scénářích.

Reklama
Reklama

  • Hlavní příběh Diablo Immortal dohrajete minimálně za 26 hodin
  • Pokud budete plnit i vedlejší questy, vyšplháte se skoro na 30 hodin v minimu
  • Vymaxovat postavu v multiplayeru však zabere klidně i 10 let

Vypadá to, že mobilní Diablo Immortal, které je tedy pro úplnost dostupné i na PC, se v herním čase s klidem vyrovná AAA konkurentům. Je-li řeč o singleplayeru, hlavní kampaň zabere hráčům minimálně 26 hodin čistého času hraní. Pokud se zaměříte i na na zajímavé vedlejší úkoly, počítejte celkem s 29,5 hodinami. Kupodivu, hráči i experti se shodují, že hraní na mobilu je rychlejší než hraní na počítači.

Již v minulosti se ale velmi hlasitě diskutovalo také o tom, jak dlouho trvá dohrát Diablo v multiplayeru tak, aby byla vaše postava tzv. vymaxovaná. To znamená dosažení nejvyšší úrovně, posbírání všech legendárních vylepšení a samozřejmě také zisk toho nejlepšího vybavení. Ve zkratce se tím myslí, za jak dlouho vymačkáte z hry úplné maximum.

Zde se odhady různí, hráči však obvykle hovoří o hranici 10 nahraných let – tedy hraní Diabla Immortal každý den po dobu neuvěřitelných 10 let. My už zároveň víme, že tento čas si můžete ušetřit a zaplatit postupně 110 tisíc amerických dolarů (v přepočtu 2,5 milionu korun). Díky tomu si usnadníte hraní, sběr vylepšení a mnohem snáz tak vymaxujete svou postavu. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz