Horizon Forbidden West Novinka Horizon Forbidden West nabídne šest herních stylů a bonusy v rámci vylepšování výbavy

Horizon Forbidden West nabídne šest herních stylů a bonusy v rámci vylepšování výbavy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 12. 2021 12:42

Za necelé dva měsíce vyjde Horizon Forbidden West, Sony společně s Guerrilla Games tím pádem začínají pořádně přikládat pod marketingový kotel. Akčnímu RPG se věnuje i poslední číslo magazínu Game Informer.

Reklama
Reklama

  • Objevily se další informace ke hře Horizon Forbidden West
  • Na hráče čeká šest herních stylů, každé zaměření skrývá až 30 dovedností
  • Na upgrady vybavení jsou navázány zajímavé výhody

Informace se týkají například stromu dovedností, který hráčům oproti prvnímu dílu evidentně nabídne daleko více možností. Celkem z něj vychází šest herních stylů. Warrior se soustředí na boj na blízko, Hunter naopak spoléhá na útoky z bezpečné vzdálenosti, Infiltrator se soustředí na stealth, Trapper na přípravu pastí. Zbývá Survivor, který vyniká schopností přežít v náročných podmínkách (důraz na zdraví a efektivní využívání dostupných zdrojů), Machine Master se pak profiluje jako zkušený hacker. Každá specializace má 20 až 30 odemykatelných dovedností.

Hráči budou zároveň podněcováni k vylepšování výbavy, čímž se mohou dostat k jistým výhodám. Každá zbraň může být upgradována v několika úrovních, krom lepších statistik může přinést zajímavé bonusy, třeba zvýšení kapacity pro střelivo nebo nový druh munice (například otrávené šípy). Upgrady se samozřejmě týkají i outfitů, ty jsou také navázány na perky.

Game Informer přinesl také několik nových screenshotů, které si můžete prohlédnout v horní galerii. Horizon Forbidden West vyjde 18. února na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz