Horizon Forbidden West nabídne podle PEGI i ESRB rozšiřující obsah a in-game obchod
i Zdroj: Hrej.cz
Horizon Forbidden West Novinka Horizon Forbidden West nabídne podle PEGI i ESRB rozšiřující obsah a in-game obchod

Horizon Forbidden West nabídne podle PEGI i ESRB rozšiřující obsah a in-game obchod

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

27. 2. 2022 08:10

Druhý Horizon, s nímž se Guerrilla Games vytasila ještě před nástupem Elden Ringu, má podle PEGI nabídnout in-game obchod a blíže neurčený DLC obsah. Na informaci upozornil orgán VSC představující správce evropského hodnotícího systému PEGI.

Reklama

  • Horizon Forbidden West má nabídnout in-game obchod a s ním i spojená DLC a rozšíření
  • Na skutečnost upozornil rating PEGI a ESRB

Oficiální popisek VSG hovoří: „Tato hra nabízí hráčům možnost vystupovat do in-game obchodu, kde si mohou zakoupit budoucí DLC rozšíření, o nichž by někteří rodiče či pečovatelé mohli chtít vědět. Rodiče, pečovatelé nebo jiní zodpovědní dospělí by si měli před provedením každého nákupu v zájmu dítěte zkontrolovat, co obchod nabízí. Je třeba poznamenat, že hru lze stále hrát bez nutnosti kupovat takové položky.“ 

Totéž, co je psáno výše, lze ve zkrácené formě slyšet i v níže přiloženém videu v čase 1:19. V návaznosti se sluší ještě dodat, že nákupy přímo ve hře uvedla ve svém vlastním hodnocení i americká ratingová komise ESRB.

Když Horizon Forbidden West v současné době zapnete, zřejmě vám neujde, že in-game obchod nikde nezmiňuje; totéž s DLC, které ještě oznámeno nebylo. Je tak nadějné, že nás Guerrilla bude chtít o obou záležitostech informovat až na jedné z dalších akcí PlayStationu. 

Podle spekulací z posledního týdne by taková akce mohla vejít ve skutečnost už koncem března, přičemž podle dalších může přinést i diskutovaného vyzyvatele Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz