Halo Infinite vede žebříček hratelnosti. Na Xboxu stanulo před Call of Duty: Warzone i Fortnite
Halo Infinite Novinka Halo Infinite vede žebříček hratelnosti. Na Xboxu stanulo před Call of Duty: Warzone i Fortnite

Halo Infinite vede žebříček hratelnosti. Na Xboxu stanulo před Call of Duty: Warzone i Fortnite

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

27. 11. 2021 11:05

Téměř čtrnáctidenní doba, během kterého lze na PC a Xboxu bezplatně zkoušet betu nového Halo, přináší pozitivní zprávu pro vedení Microsoftu. V portfoliu free-to-play her, které na své konzoli nabízí, jde o nejhranější hru. Vysoké číslo hráčů hlásí nadále i Steam.

Reklama
Reklama

  • Halo Infinite se i nadále těší velkému zájmu
  • V žebříčcích nejhranějších free-to-play her pro Xbox předběhlo v USA i Velké Británii Call of Duty: Warzone a Fortnite

Na základě statistik Steamu se jen za posledních 24 hodin do multiplayeru Halo zapojilo v jeden moment přes 150 tisíc hráčů, tedy více než půlka z maximálních 270 tisíc. Obdobná statistika zohledňující Xbox známa není, ovšem i zde dosáhla hra dostatečné trakce, aby z vedení nejhranějších free-to-play titulů sesadila Call of Duty: Warzone či Fortnite. Nápaditá oslava dvacátého výročí Xboxu, jíž jsme byli svědky předminulé pondělí, se proto Microsoftu, zdá se, poměrně vyplácí.

I přestože je pravda, že Halo Infinite sklízí chválu, a to i nemalou zásluhou své klopýtající konkurence, hlas kritiky se ozývá také. Hráčům nejvíce vadí podoba Battle Passu, především pak rychlost, s jakou v něm lze postupovat. Na nápravě nejpalčivějších potíží se podle studia 343 již pracuje. Části změn se tedy téměř jistě dočkáme již s příchodem singleplayerové kampaně.

Příběhová část Halo Infinite vychází 8. prosince. Dorazí na PC, Xbox One a Xbox Series.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz