Halo Infinite se musí bez kooperace obejít minimálně půl roku, ale možná i déle
Halo Infinite Novinka Halo Infinite se musí bez kooperace obejít minimálně půl roku, ale možná i déle

Halo Infinite se musí bez kooperace obejít minimálně půl roku, ale možná i déle

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 11. 2021 19:54

Fanoušci série Halo mohou slavit. I když jsme se původně Halo: Infinite měli dočkat už před rokem, po negativních reakcích na trailery se Xbox rozhodl hru odložit. Doba uplynula, po streamu na oslavu 20. výročí jsme se dočkali multiplayerové části a ohlasy na kampaň jsou zatím také dobré. Během vydání však ani tak nedostaneme vše.

Reklama
Reklama

  • Kooperaci obohatí nové Halo až za půl roku
  • Je možné, že se priority posunou, dorazit může ještě později

Jak studio 343 Industries dříve potvrdilo, kooperace do hry dorazí až během vydání druhé sezóny. Ta první je už v plném proudu, ale zatímco dříve se délka sezóny plánovala na tři měsíce, nyní je už prodloužena na půl roku. Časem se zkrátka změnily priority.

„Ano, prodlužujeme 1. sezónu. Naše cíle ale zůstávají stejné, tedy vydat co-op kampaň s 2. sezónou a Forge s 3. sezónou. Toto jsou naše cíle. Ale nemůžeme slibovat žádné termíny, protože jak vidíme u bety multiplayeru, některé věci se zkrátka posouvají podle priority.“

Zatím to tedy vypadá, kooperace dorazí až za půl roku, přičemž mód Forge možná až na konci léta. To jsou odhady vývojářů. Jak ale samo studio tvrdí, třeba kvůli nutným opravám se termíny mohou posunout.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz