God of War Ragnarök funguje na PS4 výborně. Budete ale potřebovat kvalitní sluchátka
i Zdroj: Tadeáš Pepř / Hrej.cz
God of War Ragnarök Novinka God of War Ragnarök funguje na PS4 výborně. Budete ale potřebovat kvalitní sluchátka

God of War Ragnarök funguje na PS4 výborně. Budete ale potřebovat kvalitní sluchátka

Jakub Fišer

Jakub Fišer

4. 11. 2022 10:15

Japonské Sony všechny překvapilo s tím, že nejnovější God of War Ragnarök nezamíří jen na PlayStation 5, ale i na téměř 10 let starou konzoli PlayStation 4. A podle prvních recenzí na ní běží dobře, má to jen jeden háček.

Reklama

  • Novinář z Kotaku ozkoušel, jak se Ragnarök hraje na PlayStationu 4
  • Hra prý běží překvapivě dobře, sice ve 30 fps, ale dobře
  • Konzole však vydává takový hluk, že je lepší mít sluchátka

Redaktoři portálu Kotaku vyzkoušeli na vlastní smysly, jak Ragnarök na PlayStationu 4 běží. Grafika je prý ještě o chlup lepší než u prvního dílu, soubojový systém běží plynule (no, na 30 fps) a až na občasné nahrávací obrazovky si hra na konzoli vede výborně.

Postarší PlayStation ale zbrusu nová hra prý pořádně rozpálila. Nejde tak ani o teplotu zařízení, ale o hluk, který při hraní vydávala. Zack Zwiezen z Kotaku hlasitost konzole okomentoval takto: “Musel jsem hodně zesílit televizi, abych překryl všechen ten hluk, který konzole vydávala. Dokonce i v hlavním menu PlayStation 4 vyloženě křičel.”

Pokud si tak chcete zahrát nejnovější God of War na postarší konzoli, je na místě pořádně zesílit televizi, anebo si nasadit sluchátka, aby vás hučení konzole nevyrušovalo od hraní. Ragnarök vychází již 9. listopadu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz