Forza Horizon 5 přináší kompletní seznam aut dostupných během launche. Které slaví premiéru?
i Zdroj: Hrej.cz
Forza Horizon 5 Novinka Forza Horizon 5 přináší kompletní seznam aut dostupných během launche. Které slaví premiéru?

Forza Horizon 5 přináší kompletní seznam aut dostupných během launche. Které slaví premiéru?

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

8. 9. 2021 12:52

Studio Playground Games představilo kompletní seznam vozidel dostupných v den vydání připravované závodní hry Forza Horizon 5. Jako již tradičně jde o velmi naditou nabídku, zatím se autoři chlubí celkem 426 kousky ze všech koutů světa i výkonnostních kategorií. Několik velmi zajímavých strojů navíc slaví svou premiéru v rámci značky. Na co se těšit?

Reklama

  • Playground Games zveřejňují kompletní seznam vozidel dostupných v den vydání Forza Horizon 5
  • Zatím jde o 426 aut
  • Seznam se bude do listopadu měnit a rozšiřovat

Poprvé se projedeme například v titulních vozech Mercedes-AMG ONE a Ford Bronco nebo v Toyota GR Supra, o těch toho ale bylo napsáno a napovídáno spoustu. Vedle toho se ve hře objeví například šílená bugina SIERRA Cars RX3, elektrický supersport Porsche Taycan Turbo S nebo kolosální pick-up Ford Super Duty F-450.

Zbytek vozidel přechází z předchozích dílů, ve hře tedy zůstává většina populárních strojů připravených k úpravám a závodění. Studio ale dále avizuje, že nejde o úplně definitivní seznam. Až do dne vydání, tedy 9. listopadu, by měl seznam doznávat úprav s tím, jak se týmu bude dařit získávat nové licence. Samozřejmostí je pak další rozšiřování nabídky po vydání hry. Ostatně předchůdce, Forza Horizon 4, se rozrůstal o nová vozidla až do června letošního roku, tedy zhruba dva a půl roku po vydání. 

V nové epizodě pořadu Forza Horizon 5: Let's ¡Go! byl také představen nový seznam nasbíraných vozidel. Ty si nově můžete zobrazit v přehledném albu, skrze které je možné velmi jednoduše dokoupit chybějící auta do sbírky. Za kompletování nabídek jednotlivých značek totiž získáte speciální odměny. Jak systém funguje v praxi si můžete prohlédnout ve videu výše.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz