Football Manager 2023 na PlayStationu 5 vyjde později, má problémy se schválením
i Zdroj: SEGA / FM 23 press kit
Football Manager 2023 Novinka Football Manager 2023 na PlayStationu 5 vyjde později, má problémy se schválením

Football Manager 2023 na PlayStationu 5 vyjde později, má problémy se schválením

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

2. 11. 2022 17:09

Studia Sports Interactive a Sega oznámila, že konzolová verze letošního ročníku fotbalové strategie Football Manager pro PlayStation 5 vyjde později, než bylo původně v plánu. Údajně se potýká s problémy souvisejícími se schvalovacím procesem platformy.

Reklama

  • Football Manager 2023 na PlayStation 5 nevyjde včas
  • Došlo k problémům se schvalovacím procesem

Původně měla hra vyjít 8. listopadu společně se všemi ostatními verzemi. Situace je o to smutnější, že na PlayStationu série vychází po dlouhých letech. Možná i proto vydavatel zřejmě úplně neodhadl situaci a “kvůli neočekávaným komplikacím vyvstávajících během schvalovacího procesu” si musí hráči ještě chvíli počkat.

Šéf studia Sports Interactive Miles Jacobson se fanouškům v oficiální zprávě omluvil a fanoušky ubezpečil, že se studio několik týdnů intenzivně snažilo zpoždění zabránit. Ve snaze pak má dále pokračovat a snažit se hru vydat co nejdříve. Konkrétní datum jsme ale zatím nedostali. Předobjednávky v digitálním obchodě PlayStation byly zrušeny a peníze automaticky navráceny.

Ostatních verzí, tedy pro PC, konzole Xbox, tablety a mobilní telefony se odklad naštěstí netýká.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz