FIFA dostane zajímavou konkurenci, minimálně na mobilech. Přivítejte Total Football
i Zdroj: GALA Sports / Total Football
Mobilní hraní Novinka FIFA dostane zajímavou konkurenci, minimálně na mobilech. Přivítejte Total Football

FIFA dostane zajímavou konkurenci, minimálně na mobilech. Přivítejte Total Football

Jakub Fišer

Jakub Fišer

14. 11. 2022 11:20

Nová mobilní fotbalová hra Total Football není nic z rodiny strategií Total War, nicméně hra od malého vývojářského studia GALA SPORTS. Nový virtuální fotbálek vypadá zajímavé, má ale šanci na úspěch?

Reklama

  • Fotbalové hry čeká nový přírůstek – Total Football
  • Hodně se inspiruje u FIFA, nabízí ale grafiku běžící na Unreal Engine
  • Dostupnost očekáváme pro mobily a tablety, mluví se však i o Steamu

Total Football se na první dobrou hodně podobá konkurenčnímu počinu FIFA Mobile, a to zejména kvůli zdobeným kartičkám známým z FIFA Ultimate Team. Kolem a kolem ale vypadá Total Football velmi zajímavě, nabízí lákavý gameplay a také grafická stránka se povedla.

Vše je postaveno na Unreal Enginu. Ovládání fotbálku probíhá klasicky: na jedné straně kruhová páčka pro běh, na druhé kvarteto tlačítek (přihrávka, centr, sprint a střela). 

V blíže nespecifikovaných herních módech můžete hrát klasický výkop, anebo si zahrát celou sezonu online i offline. Důležitým prvkem jsou u sportovních her licence. Těch Total Football zrovna moc nemá, spolupráci přislíbili maximálně tým Manchester City a brazilská legenda Ronaldinho.

Dobrou zprávou je, že Total Football vychází již tento pátek a to pravděpodobně zdarma na všechny platformy. K mání bude pro iOS/iPadOS a Android. Oficiální web pak zmiňuje i Steam, tak však zatím hru nenajdete.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz