Fanoušci PlayStationu vyhrožují novináři zmlácením a smrtí. Hře God of War Ragnarök udělil “nízké hodnocení”
i Zdroj: Santa Monica Studio / Ragnarök press kit
God of War Ragnarök Novinka Fanoušci PlayStationu vyhrožují novináři zmlácením a smrtí. Hře God of War Ragnarök udělil “nízké hodnocení”

Fanoušci PlayStationu vyhrožují novináři zmlácením a smrtí. Hře God of War Ragnarök udělil “nízké hodnocení”

Jakub Fišer

Jakub Fišer

7. 11. 2022 11:45 5

Psát recenze na hry rozhodně není tak jednoduché, jak to vypadá. Tím spíš, když vám za váš text fanoušci té či oné hry vyhrožují smrtí. Své o tom ví korejský recenzent serveru IGN, který si “dovolil” God of War Ragnarök udělit známku 6 z 10.

Reklama

  • Korejský novinář IGN obdržel výhružky smrtí po sepsání recenze God of War Ragnarök
  • Hře udělil průměrné skóre 6 z 10, postěžoval si na ohranou rodičovskou zápletku
  • Ragnarök vychází již 9. listopadu na PlayStation 4 a 5

Nový díl severské série God of War s podtitulem Ragnarök je aktuálně žhavým tématem. Hra vychází již tuto středu 9. listopadu a od minulého pátku se objevují recenze profesionálních herních novinářů. Sluší se zmínit, že většinou si titul odnáší velmi dobré hodnocení – v naší recenzi dostal plný počet bodů 10 z 10.

Ne každý recenzent byl však z nového počinu Sony Santa Monica tak nadšený. Bae Sang Hyun, novinář jihokorejské buňky IGN, sepsal recenzi na Ragnarök v patřičně kritičtějším duchu a na závěr udělil známku 6 z 10. Hra je podle jeho slov “v pohodě”, nicméně stále se opírá o nudnou rodičovskou zápletku a spíše než plnohodnotnou hru připomíná DLC k původnímu God of War z roku 2018.

“Hra se až nezdravě opírá o svého předchůdce a zastavuje se těsně před branami neúspěchu,” napsal ve verdiktu k Ragnaröku Bae Sang Hyun. Reakce na sebe však nenechala dlouho čekat.

Na svém twitterovém profilu zveřejnil několik zpráv, zřejmě od fanoušků PlayStationu, kterých se ostrá recenze dotkla. Vyhrožují mu zmlácením i zabitím: “Kdybych tě tu měl, zmlátím tě tak, že bys takovou sra**u ani nenapsal. Zabiju tě,” napsal jeden zoufalec.

Jak uvádí na svou obranu korejský novinář na Twitteru – nezáleží na tom, jakou známku ta která hra v recenzích obdrží. Důležité je, aby si sami hráči udělali na hru názor a podle toho si ji také užili. Co myslíte?

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz