Fall Guys přechází na free-to-play a nabídnou kompletní meziplatformní multiplayer
i Zdroj: Steam / Fall Guys
Fall Guys: Ultimate Knockout Novinka Fall Guys přechází na free-to-play a nabídnou kompletní meziplatformní multiplayer

Fall Guys přechází na free-to-play a nabídnou kompletní meziplatformní multiplayer

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

16. 5. 2022 21:21

Multiplayerový hit Fall Guys projde s novou aktualizací zatím asi největšími změnami. Hra totiž konečně dorazí i na platformy, kde dosud chyběla, a navíc bude free-to-play s kompletní podporou meziplatformního multiplayeru.

Reklama
Reklama

  • Multiplayerový hit Fall Guys přechází na model free-to-play
  • Vyjde na všech platformách s kompletním crossplayem
  • Dočkáme se 21. června

Konkrétně se tak stane 21. června, kdy uběhané fazole vletí i na poslední dvě generace Xboxů, PlayStation 5, Nintendo Switch a Epic Games Store. Hráči, kteří už Fall Guys vlastní na současných platformách, se dočkají alespoň speciálního Legacy Packu, ve kterém jsou obsaženy kosmetické předměty a první připravovaný zpoplatněný battle pass.

Právě zpoplatněné battle passy budou novou hlavní metodou financování projektu. Pro nákup bude sloužit nová prémiová měna Show-Bucks, nicméně zatím neznáme její pořizovací ceny. Úplná změna finančního modelu také restartovala současnou posloupnost sezón, Fall Guys tedy znovu začnou od první sezóny “Season 1: Free For All”.

Chytit se tím pádem můžou i majitelé Xboxů, Switche nebo PlayStationu 5. Variabilita komunity bude navíc doslova maximální. V jednom zápase se můžou sejít hráči ze všech podporovaných platforem a vychutnat si vzniklý chaos. Nezávisle na platformě se také můžete přihlašovat ke svému účtu a pokračovat v postupu. V praxi tedy můžete například po odchodu z domu, kde jste hráli na PlayStationu, vytáhnout Switch a v hromadné dopravě ještě párkrát zkusit štěstí v dalších zápasech.

Fall Guys: Ultimate Knockout vyšlo v srpnu roku 2020 a pobláznilo herní komunitu. V dobové recenzi David hodnotil čtyřkou dle tehdejší pětistupňové škály.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz