Expanze Odyssey do Elite Dangerous vychází zítra. Launch trailer láká na masivní balík obsahu
Elite Dangerous: Odyssey Novinka Expanze Odyssey do Elite Dangerous vychází zítra. Launch trailer láká na masivní balík obsahu

Expanze Odyssey do Elite Dangerous vychází zítra. Launch trailer láká na masivní balík obsahu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

18. 5. 2021 16:35

Masivní expanze Odyssey do Elite Dangerous se pomalu, ale jistě blíží. Rozšíření vesmírného simulátoru dovolí hráčům převzít akci do vlastních rukou a po vlastních se vydat na dobrodružství na procedurálně generovaných planetách, které nebudou jen k prozkoumávání – hráči budou moct plnit různé mise a dokonce si užít i soubojového systému.

Reklama
Reklama

  • Studio Frontier překvapuje hráče a odhaluje zítřejší vydání Odyssey
  • Expanze přinese spoustu novinek
  • Cena je stanovena na 35 euro

Odyssey se relativně nedávno dostalo do alpha testování. To probíhalo od 29. března do 5. května a hráči hlásili poměrně velké množství chyb, zároveň s tím ale oceňovali velikost tohoto dodatku a to, jak moc bobtná hratelnost.

Po úspěšném testování tak očividně nic nebrání tomu, aby se na planety po svých mohli vydat úplně všichni fanoušci Elite Dangerous. V novém launch traileru se můžeme podívat na všemožné novinky a obsah, který do hry s placenou expanzí dorazí. Cena je stanovena na 35 euro (v přepočtu zhruba 900 korun).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz