Hrej.cz Novinka

Epic Games pokračuje v krasojízdě. Na EGS si můžete vyzvednout Control zdarma

radek-raudensky
Radek Raudenský
10. 6. 2021 18:50 Sdílej:

Epic Games ani tentokrát nerozbijí svou tradici trvající už několik let a v 17:00 opět proměnil nabídku, ve které rozdává hru zdarma. V minulém týdnu jsme si mohli vyzvednou skvělý, ale menší titul Frostpunk, tento týden se ale opět daří bořit velké hranice – Epic totiž rozdává velkolepý Control.

Reklama
Reklama

  • Epic opět rozdává velké tituly
  • Tentokrát si můžeme vyzvednout hru Control

Pokud herní průmysl sledujete bedlivěji, určitě vám jméno Control neuniklo. Na svědomí jej má studio Remedy, které dříve spolupracovalo na titulech jako je Max Payne či Alan Wake, v roce 2016 si ale vývojáři střihli vydání velice zajímavého projektu Quantum Break.

Control se točí okolo Jesse Faden, která má výjimečné schopnosti. Dokáže levitovat, zvedat předměty či měnit svou primární zbraň na různé typy smrtících nástrojů. To vše vám pomůže nejen v prohledávání tajemného vládního komplexu, ale také nalezení vašeho bratra. Hru si můžete vyzvednout na Epic Games až do příštího čtvrtka.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz