Embracer Group komentuje náznaky na brzké vydání Dead Island 2
i Zdroj: Hrej.cz
Dead Island 2 Novinka Embracer Group komentuje náznaky na brzké vydání Dead Island 2

Embracer Group komentuje náznaky na brzké vydání Dead Island 2

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 2. 2022 09:50

Před týdnem se k nám dostaly spekulace ohledně zombie akce Dead Island 2, která se potýká se zdlouhavým vývojem. Tom Henderson naznačil, že bychom se během letošního roku mohli dočkat posunu v podobě oznámení termínu vydání. Tomu nasvědčuje i vyjádření společnosti Embracer Group.

Reklama

  • Výkonný ředitel Embracer Group nepřímo poukázal na Dead Island 2
  • Zároveň vysvětlil, že o hře oficiálně nemůže mluvit, protože ještě nebyla oznámena

Společnost zastřešující vydavatelství Deep Silver v rozhovoru s investory potvrdila, že má v záloze dosud neoznámené tituly, které by mohly vyjít poměrně brzy. Jedna z otázek mířila přímo na Dead Island 2 a jeho možné vydání v následujícím finančním roce, výkonný ředitel Lars Wingefors následně v lehce vyhýbavé odpovědi přiživil naděje všech fanoušků prvního dílu.

“Nemohu mluvit od Dead Island 2, protože vydavatel hru neoznámil. Ale mluvili jsme o tom, že máme jeden neoznámený AAA titul, o kterém se domníváte, že jde o Dead Island 2, takže je pro mě těžké tuto záležitost dále komentovat. Ale z našich neoznámených her jsem nadšen,” řekl se smíchem.

Tato slova samozřejmě vůbec nic nepotvrzují. Pokud by ale Deep Silver opravdu chtěl hru odbavit během dalšího finančního roku, musel by počítat s termínem do 31. března 2023. V takovém případě se nabízí vydání o letošních Vánocích, případně v prvních měsících příštího roku. To by také znamenalo, že brzy dojde na oficiální oznámení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz