Dying Light 2 zamíří i na Switch, pomůže mu cloud
Dying Light 2 Novinka Dying Light 2 zamíří i na Switch, pomůže mu cloud

Dying Light 2 zamíří i na Switch, pomůže mu cloud

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 9. 2021 15:20

Na konci srpna nám studio Techland potvrdilo příchod prvního dílu Dying Light pro Nintendo Switch – nikoliv nativně, ale s pomocí cloudové technologie, která zpřístupní parkurovou zombie akci i na přenosné konzoli. Vývojáři ale nezůstávají pozadu, Nintendo Switch se dočká i druhého dílu.

Reklama
Reklama

  • Techland potvrdil příchod Dying Light 2 na Switch
  • Hra poběží na cloudu, Techland chystá i testovací aplikaci
  • Port bude podporovat gyroskop, dotykovou obrazovku i vibrace

Vše půjde opět pomocí cloudu. I když Dying Light 2 přináší next-gen vlastnosti, Nintendo Switch bude pro rozjetí hry potřebovat pouze internet. Dle britské pobočky se cloudová Switch verze dočká vydání v únoru, přičemž ve stejnou dobu vyjde testovací aplikace, díky které hráči budou moct zjistit, zda mají dostatečně rychlé připojení pro stabilní hraní.

Switch verze navíc nebude obyčejný port – Techland slibuje podporu dotykové obrazovky, míření pomocí gyroskopu, motion control i vibrace. Vedle toho jsme se dočkali i potvrzení vydání původního Dying Light pro Switch – platinová edice, tedy hra se všemi dodatky, vyjde 19. října.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz