Dying Light 2 ukazuje kooperativní hraní a další gameplay
Dying Light 2 Novinka Dying Light 2 ukazuje kooperativní hraní a další gameplay

Dying Light 2 ukazuje kooperativní hraní a další gameplay

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 1. 2022 12:43

Dying Light 2 se zatím bez náznaku dalšího odkládání blíží k vydání, tudíž je nutné spolehlivě držet pozornost hráčů. Tu si vývojáři zcela jistě zajistili, nejdříve kontroverzním tvrzením o hratelnosti v délce pěti set hodin a následně i včerejší prezentací.

Reklama
Reklama

  • Dying Light 2 představuje kooperaci a další gameplay
  • Ukazuje i záběry z předchozí generace

Ta se soustředila na několik aspektů hry a vývojáři nám ukázali spoustu gameplay záběrů. Jednou z nejdiskutovanějších funkcí byla kooperace, podporující až 4 hráče. Ti spolu mohou projít všechny mise, včetně těch, které mění příběh – u těch se pak musí všichni shodnout na rozhodnutí. Průběh misí pak zůstane uložený jen u hosta hry, všichni hráči si ale odnesou vybavení získané ve hře.

Zároveň vývojáři odhalili gameplay záběry z last-gen konzolí, který také nevypadá špatně. Pokud máte dvacet minut nazbyt, můžete zhlédnout celou prezentaci, na kterou si Techland připravil velice pěkné kulisy i celkové zpracování

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz