Druhý díl Psychonauts se dočkal fyzické edice. Obsahuje kartičky, samolepky a materiály ze zákulisí vývoje
i Zdroj: Double Fine / Microsoft
Psychonauts 2 Novinka Druhý díl Psychonauts se dočkal fyzické edice. Obsahuje kartičky, samolepky a materiály ze zákulisí vývoje

Druhý díl Psychonauts se dočkal fyzické edice. Obsahuje kartičky, samolepky a materiály ze zákulisí vývoje

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 10. 2022 10:35

Minulý rok se po více než 15 letech vrátili Psychonauts, kteří dokázali zabodovat u pamětníků, ale také u lidí bez zkušeností s původní hrou. A právě nyní vychází také fyzická edice.

Reklama

  • Vychází Psychonauts 2: Motherlobe Edition
  • K dispozici jsou verze pro PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series
  • Edici pořídíte i v tuzemských obchodech

Druhý díl totiž původně vyšel pouze digitálně, většina hráčů si jej ostatně vychutnala skrze službu Xbox Games Pass. Fyzickou edici připravila společnost Skybound Games ve spolupráci s iam8bit.com.

Takzvaná Motherlobe Edition nad rámec samotné hry obsahuje také pár zajímavých bonusů. Jde například o kartičky, na nichž si můžete porovnat původní koncepty s finální grafikou, šest samolepek s Razem a dalšími postavami nebo oboustranný přebal. V krabičce také najdete kód, s nímž získáte přístup k nezveřejněným materiálům ze zákulisí vývoje.

Více napoví přiložený trailer. K dispozici jsou verze pro PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series, dobrá zpráva je, že Motherlobe Edition seženete i v tuzemských obchodech, které ji nabízí za cenu 1699 korun.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz