Do World of Tanks na konzolích míří moderní technika
i Zdroj: Hrej.cz
World of Tanks: Xbox One Edition Novinka Do World of Tanks na konzolích míří moderní technika

Do World of Tanks na konzolích míří moderní technika

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

16. 4. 2021 17:56

Konzolové verze multiplayerové tankové akce World of Tanks brzy osvěží balíček Modern Armor, který vedle stávajících tanků z období druhé světové války na bojiště vypustí i mnohem modernější monstra. Těšit se můžeme třeba na americký M1A2 Abrams nebo T-72BM sovětské produkce.

Reklama

  • Rozšíření Modern Armor do konzolového World of Tanks přidá moderní tanky
  • Vyjde 27. dubna
  • Přijede třeba M1A2 Abrams

„Jsme nadšeni, že můžeme mít premiéru moderních tanků v rámci takového fenoménu, jakým je bezesporu World of Tanks. Naši hráči budou moci konečně dostanou do rukou některé z nejpopulárnějších tanků moderní doby. Všichni ve studiu tvrdě pracovali na dodání dosud největší aktualizace World of Tanks v novém prostředí pro různé konzoly s Modern Armor,“ okomentoval novinku TJ Wagner, kreativní ředitel konzolové verze populární hry. Za ní stojí studio Wargaming Chicago-Baltimore, dříve známé jako Wargaming West.

V soubojích 15 na 15 se na nových mapách představí tanky z epoch druhé poloviny 20. století i úplně moderní obrněnci 21. století. Rozšíření by mělo dorazit 27. dubna na všechny čtyři podporované platformy, tedy Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5. Připomínáme, že konzolové World of Tanks podporuje meziplatformní hraní.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz