Do her by se mohly dostat reklamy ve stylu těch televizních. PlayerWON podepsalo dohodu s EA a Hi-Rez
i Zdroj: Hrej.cz
Smite Novinka Do her by se mohly dostat reklamy ve stylu těch televizních. PlayerWON podepsalo dohodu s EA a Hi-Rez

Do her by se mohly dostat reklamy ve stylu těch televizních. PlayerWON podepsalo dohodu s EA a Hi-Rez

Radek Raudenský

Radek Raudenský

1. 7. 2021 16:55 8

Hry se možná brzy dočkají reklam, na které jsme zatím zvyklí především z televizí nebo mobilních her. Agentura PlayerWON totiž podepsala dohodu s EA a Hi-Rez na uvedení televizních reklam do her, zatím koncept úspěšné otestovala ve Smite.

Reklama
Reklama

  • Společnost PlayerWON rok testovala televizní reklamy ve hrách
  • Nyní je připravená kampaň spustit
  • Zatím nasmlouvala partnery v podobě EA a Hi-Rez
  • Hráči by za zhlédnutí měli dostat odmeny

Dle webu Axios testovalo PlayerWON tento typ reklam po jeden rok a v tomto týdnu by mělo dojít k plnohodnotnému spuštění. Reklamy běží přímo ze serverů PlayerWON, díky čemuž by daná služba měla mít jistotu, že hráč viděl reklamu celou. Systém pak umožňuje hráče odměňovat in-game obsahem, díky čemuž jsou prý uživatelé ochotní zhlédnout až deset reklam denně.

Zatímco pro EA půjde o premiéru, studio Hi-Rez testovalo podobný typ reklamy už delší dobu v již zmíněném Smite. Dle analýz navíc hráči ochotněji utrácí peníze za herní obsah, pokud při sledování reklam dostávají věci zdarma, takže je systém výhodný i pro vývojáře. Klientům to na oplátku dovoluje zasáhnout mladší cílovou skupinu, což už tradiční televizní reklamy nedokážou. Navíc jsou in-game reklamy poměrově levnější.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz