Do Ghost of Tsushima: Legends míří obsah odkazující na Iki Island
Ghost of Tsushima Novinka Do Ghost of Tsushima: Legends míří obsah odkazující na Iki Island

Do Ghost of Tsushima: Legends míří obsah odkazující na Iki Island

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 9. 2021 12:08

Bonus v podobě Ghost of Tsushima: Legends skvěle doplnil základní hru, když samurajům otevřel dveře do světa kooperace. Studio Sucker Punch nicméně ještě neřeklo poslední slovo, Legends se brzy dočkají dalšího obsahu.

Reklama
Reklama

  • Ghost of Tsushima: Legends brzy nabídne další mapu
  • Ta odkazuje na dění na ostrově Iki Island z režisérské verze
  • Mapa bude k dispozici již tento pátek

Není to tak dávno, co se v Legends zpřístupnila mapa Twilight and Ashes. Tu brzy doplní obsah odkazující na dobrodružství na ostrově Iki Island, které nedávno obohatilo původní příběh. Studio v příspěvku na Twitteru oznámilo, že se brzy objeví mapa Blood and Steel. Na její vydání dojde už koncem tohoto týdne, konkrétně v pátek 1. října. 

Od začátku září mají hráči možnost zakoupit Legends jako samostatnou hru. Při této příležitosti byl navíc představen kompetitivní režim Rivals, v němž proti sobě soupeří dva týmy o dvou hráčích v zabíjení počítačem řízených nepřátel. Multiplayer je tedy nyní mnohem bohatší.

Legends nicméně zároveň zůstávají součástí základní hry. Ta je nyní k dispozici v původní verzi, v nabídce je nově také režisérská edice se zmíněnou výpravou na ostrov Iki Island.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz