Do Fortnite přichází mód Reload
i Zdroj: Epic Games
Fortnite Novinka Do Fortnite přichází mód Reload

Do Fortnite přichází mód Reload

David Bernard

David Bernard

22. 6. 2024 13:30 1

Fortnite, velmi populární free-to-play titul, se dnes večer dočká nového herního módu Reload. Těšit se můžete na novou mapu, akčnější hratelnost a systém opětovného oživování.

Reklama

  • Fortnite obdrží nový mód Reload
  • Dočkáme se již dnes večer
  • Těšit se můžete na novou mapu se známými lokacemi, akčnější hratelnost, klasické zbraně a systém opětovného oživování
  • Reload bude možné hrát prostřednictvím režimů Battle Royale i Zero Build 

Extrémně populární free-to-play titul Fortnite dnes večer (ve 20:00 našeho času) obdrží nový herní mód s názvem Reload, do kterého se budete moci pustit na nové mapě. Příznivci hry se mohou těšit na klasické zbraně a lokace. V režimu Reload se členové jednotky budou moci oživovat do té doby, dokud bude alespoň jeden z nich naživu. Mód Reload je určen pro 40 hráčů a odehrává se na menší mapě. Vrátíme se např. do lokací Tilted Towers či Retail Row. Reload bude možné spustit v klasickém režimu Battle Royale, ale také v upravené verzi Zero Build (bez stavění).

Díky možnosti častého oživování se můžeme těšit na znatelně akčnější herní styl. Jakmile zemřete, můžete aktivovat odpočet do znovuzrození. Ten je v základu stanoven na 30 vteřin (v pozdějších fázích zápasu na 40). Členové vaší čety, kteří jsou stále naživu, mohou tuto dobu nicméně zredukovat, a to následovně. Za sražení protivníka se od času odečtou dvě vteřiny, za zabití čtyři a za eliminaci celé nepřátelské jednotky se časomíra zredukuje o deset vteřin. Ke konci zápasu bude možnost opětovného oživení nicméně zakázána. Mód Reload dorazí již dnes večer, ve 20:00 našeho času.

Google prohrál soudní spor s Epic Games. Tvůrci Fortnite jásají
i Zdroj: Epic Games

Google prohrál soudní spor s Epic Games. Tvůrci Fortnite jásají

Léto roku 2020 se neslo v duchu velkého sporu Epic Games proti společnostem Apple a Google. Záležitost nakonec skončila u…

12. 12. 2023 14:00
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama