Do Escape From Tarkov zamíří expanze mapy Factory. Ukázala se v krátkém videu
Hrej.cz Escape from Tarkov Novinka

Do Escape From Tarkov zamíří expanze mapy Factory. Ukázala se v krátkém videu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 6. 2021 10:39

Escape From Tarkov se ukázalo už na E3, a to s novým trailerem pro nadcházející mapu Streets of Tarkov. Ta se stále dodělává a pro Battlestate Games je to těžký oříšek, mezi tím navíc rozpracovávají další novinky. Před několika měsíci dorazila expanze mapy Woods a nyní se dozvídáme několik střípků i o expanzi mapy Factory.

Reklama
Reklama

  • Hráči EFT se dočkají expanze Factory
  • Oblast se rozšíří a dorazí úplně nový boss
  • Novinka vyjít už v červnu

Kratičké, dvacetisekundové video ukazuje některé nové části mapy Factory včetně nového bosse, který kolem sebe mlátí obrovským kladivem. Obyčejnému hráči toto video zřejmě nic neřekne, fanoušci Escape From Tarkov znají mapu Factory jako vlastní boty. Jedná se totiž o nejmenší a také o jednu z nejstarších map vůbec. Právě kvůli své velikosti není těžké odhadnout, jaké oblasti mapy se změní.

V rozhovoru pro web Tarkov Reporter navíc Nikita Buyanov, nejznámější tvář studia Battlestate, potvrdil, že mapa už byla dokončena a otestována, tudíž by se do hry měla dostat s další aktualizací. Ta by to hry měla zamířit během června.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz