Do Assassin’s Creed Valhalla již dorazil nový rogue-lite režim, zítra odstartuje Sigrblot Festival
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Valhalla Novinka Do Assassin’s Creed Valhalla již dorazil nový rogue-lite režim, zítra odstartuje Sigrblot Festival

Do Assassin’s Creed Valhalla již dorazil nový rogue-lite režim, zítra odstartuje Sigrblot Festival

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

3. 8. 2022 12:29

Ubisoft se i nadále odmítá rozloučit s Assassin’s Creed Valhalla, na Eivora nakládá další výzvu v podobě rozšíření The Forgotten Saga. Nový obsah si můžete vyzkoušet už nyní.

Reklama

  • Valhalla vítá rozšíření The Forgotten Saga
  • Bezplatný update již odemkl nový režim, zítra odstartuje další festival

Hlavní novinkou je zcela nové rogue-lite dobrodružství, do kterého vývojáři vkládají velké naděje. Producent Jose Araiza se nechal slyšet, že jde zatím o nejambicióznější herní režim, na jakém se podílel. 

Za další výlety do Niflheimu navíc nemusíte zaplatit ani korunu, bezplatný režim se včera odemknul všem hráčům. Stačí tedy, když v Ravensthorpe necháte postavit nově odemčenou budovu, režim ani nevyžaduje žádnou konkrétní úroveň. Autoři už vysvětlili, že bude Eivor na cestách Niflheimem často umírat, to je ale zcela normální věc, která vychází z designu tohoto rozšíření. 

To ale není vše. Už zítra odstartuje Sigrblot Festival, slavnosti potrvají do 25. srpna. Připraveny jsou nové úkoly a výzvy, za které můžete získat nějakou tu odměnu.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama