Dle úniků z webu Blizzardu by mohla příští expanze World of Warcraft nést jméno Dragonflight
i Zdroj: Wowpedia / Activision Blizzard
World of Warcraft Novinka Dle úniků z webu Blizzardu by mohla příští expanze World of Warcraft nést jméno Dragonflight

Dle úniků z webu Blizzardu by mohla příští expanze World of Warcraft nést jméno Dragonflight

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

4. 4. 2022 12:13

Zatím poslední datadisk pro kultovní MMO World of Warcraft s názvem Shadowlands už se pomalu loučí, fanoušci tedy pochpitelně vyhlížejí další připravované rozšíření. To má být představeno 19. dubna. Žádné oficiální informace zatím nemáme, v minulosti se ale spekulovalo o tom, že se tentokrát zaměří na draky. Nejnovější informace webu Wowhead to potvrzují.

Reklama
Reklama

  • Úniky z kódu webu Blizzardu naznačují, jaká bude příští expanze World of Warcraft
  • Zřejmě půjde o draky, s názvem Dragonflight
  • Oznámení je naplánováno na 19. dubna

Z aktualizace webu Blizzardu ale schopní datamineři vytěžili zmínky o datadisku s podtitulem Drangonflight. Konkrétně šlo o zápisy obyčejné, Heroic a Epic varianty předobjednávky odkazující na zatím neexistující webovou adresu dragonflight.blizzard.com. Fanoušci navíc už dříve vytěžili data vztažená k zatím neznámým předmětům, zřejmě bonusům k vyšším edicím. Předměty navíc také odkazovaly na draky.

Dle úniků z webu Blizzardu by mohla příští expanze World of Warcraft nést jméno Dragonflight
i Zdroj: Wowhead

Wowhead připomíná, že prakticky stejným způsobem před oznámením aktuálních Shadowlands unikly koncepty Lich Kinga Bolvara, které na Shadowlands přímo odkazovaly.

Dragonflight odkazuje na letky, tedy skupiny draků různých barev. V současnosti jsou nejvýznamnější letky rudých, zelených, bronzových, modrých a černých draků. Od smrti aspekta Deathwinga (datadisk Cataclysm), který vedl černou letku, ale draci ztratili velkou část moci a především schopnost reprodukce.

Web také upozorňuje na to, že jsou některé poznámky odkazující na Dragonflight v kódu umístěny jako neskryté komentáře. Ačkoliv je pravděpodobné, že jde o chybu, stále existuje možnost, že Blizzard hráče jen škádlí a snaží svést ze stopy. Uvidíme 19. dubna.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz