Disney oznamuje MMORPG Avatar: Reckoning, vyjde tento rok na mobily
Avatar: Reckoning Novinka Disney oznamuje MMORPG Avatar: Reckoning, vyjde tento rok na mobily

Disney oznamuje MMORPG Avatar: Reckoning, vyjde tento rok na mobily

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 1. 2022 16:21

I když se mohlo zdát, že značka Avatara je mrtvá, není tomu tak. Už několik let se v nitru Ubisoftu tvoří Avatar adventura spojená s nadcházejícím filmem, Disney ale chce tento svět rozšířit ještě víc. Dočkáváme se tak oznámení Avatar: Reckoning, nového MMORPG z planety Pandora.

Reklama
Reklama

  • Disney oznamuje ve spolupráci s Tencentem nové MMORPG ze světa Avatara
  • Hra vyjde na iOS a Android už tento rok

Je tu ale malý háček – samozřejmě hru nebude vytvářet samotné Disney, společnost propůjčila licenci gigantovi Tencent. Pochopitelně tak půjde o mobilní titul, který zamíří na iOS a Android, a to už tento rok. 

„Potkejte nové Na’vi klany bránící své domovy, bojující se silnými RDA jednotkami, které chtějí vykořistit zdroje planety,“ popisuje novou hru tisková zpráva. K dispozici budou tři režimy, a to singleplayerové příběhové mise, PVP a kooperace, ve kterých prozkoumáme nikdy neviděné části světa Avataru.

Jak už jsme zmínili, nejde o jediný projekt z franšízy Avatara. Ubisoft pracuje na adventuře Frontiers of Pandora, přičemž i zde se máme pohybovat po oblastech, které jsme ještě neviděli.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz