DICE se z vydání Battlefield 2042 poučilo, tvrdí Tom Henderson
i Zdroj: DICE
Battlefield 2042 Novinka DICE se z vydání Battlefield 2042 poučilo, tvrdí Tom Henderson

DICE se z vydání Battlefield 2042 poučilo, tvrdí Tom Henderson

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 3. 2022 15:27 2

Tom Henderson jede na vlně zvedající se popularity, což mu zajišťuje i nové kontakty. Po zprávě o plánech francouzského vydavatele Ubisoft se insider vrací ke svým kořenům a informuje o situaci v DICE, respektive o tom, jak nyní vypadá vývoj Battlefieldu.

Reklama
Reklama

  • Dle Toma Hendersona se DICE poučilo ze svých chyb
  • Už teď studio pracuje na dalším dílu, který má smazat spoustu “nových” funkcí
  • Specialistů se prý nezbavíme, budu ale více spjati s třídami, a to i v současném dílu

Dle informací Hendersona DICE už pracuje na novém dílu Battlefieldu, přičemž si studio vzalo z Battlefield 2042 velice cennou lekci a údajně dojde na zrušení mnoha změn, které s loňským dílem přišly. Vývojáři prý neprozradili o jaké přesně půjde, Henderson ale odhaduje, že půjde především o specialisty.
 

Původně DICE počítalo s tím, že Battlefield 2042 poslouží jako základ pro budoucí díly, které měly na specialistech stavět a budou téměř „hero střílečkami“. Komunita ale jasně ukázala, že specialisty nechce. S dalším dílem tak DICE prý specialisty neopustí, ale mnohem více je propojí s dřívějšími třídami. Tento proces má přijít i do současného dílu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz