Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Diablo 2: Resurrected znovu zažehne pekelné ohně letos v září
Hrej.cz Diablo 2: Resurrected Novinka

Diablo 2: Resurrected znovu zažehne pekelné ohně letos v září

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

13. 6. 2021 21:30

Microsoft si vedle prezentace projektů vlastních studií na letošní E3 přichystal i ukázku několika zásadních informací o hrách ostatních vývojářů. Jednou z nich se stalo například i Diablo 2: Resurrected, které se zde prezentovalo novou ukázkou, jež nám odhalila očekávané datum vydání i start otevřené bety.

Reklama
Reklama

  • Diablo 2: Resurrected vychází 23. září 2021
  • Před plnou verzí bude v srpnu k vyzkoušení otevřená beta

Diablo 2: Resurrected se na PC a konzolích objeví 23. září letošního roku, s možností hru předběžně vyzkoušet v betě s měsíčním předstihem. Otevřená beta obsáhne pět ze sedmi hratelných tříd (Barbara, Amazonku, Paladina, Kouzelnici a Druida) a umožní kooperaci až 8 hráčů. Pro předplatitele bude vstup do betaverze s časovým předstihem.

Vývoj remasteru mají už podle dříve řečeného na starosti zkušení restauratéři z Vicarious Visions, kteří po posledním úspěchu s Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 plánují hru doručit na PC, PlayStation 4|5, Xbox Series, Xbox One a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz