Další náznak poukazuje na mobilní verzi Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone Novinka Další náznak poukazuje na mobilní verzi Call of Duty: Warzone

Další náznak poukazuje na mobilní verzi Call of Duty: Warzone

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 12. 2021 15:22

Fanoušci Call of Duty: Warzone se nyní připravují na zítřejší spuštění nové sezóny, která přinese spoustu novinek v čele s úplně novou mapou Caldera. Jak se ale zdá, Activision chystá mnohem víc. Známý a spolehlivý insider Tom Henderson totiž tvrdí, že se připravuje i mobilní verze Warzone.

Reklama
Reklama

  • Tom Henderson opět poukazuje na existenci mobilního Call of Duty: Warzone
  • Populární battle royale se v mobilní verzi ukázal na platformě Playtest Cloud

Henderson na svém Twitteru zveřejnil obrázek z platformy PlaytestCloud, která nabízí tvůrcům možnost otestovat hry skrze cloudové platformy. Vedle CoD: Warzone a CoD: Modern Warfare se v nabídce objevilo i CoD: Warzone Mobile. PlaytestCloud prý hru přidal na základě odhadu, je ale otázkou, proč by tak činil.

V srpnu Activision potvrdil založení vlastního mobilního studia Solid State, které má pracovat na nových mobilních titulech. Společně s ním pak na mobilních hrách pracují i Beenox, Activision Shanghai a Digital Legends. Vydání mobilního battle royale by tak nebylo překvapením.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz